FAQ

Czy są ograniczenia wiekowe dla Przedstawicieli BetterStyle?

Minimalny wiek, aby zostać Przedstawicielem to 16 lat (za zgodą rodziców). Brak ograniczeń w górę Mamy tu sympatyczne kobiety i mężczyzn w każdym wieku.

Jak zarabiam pieniądze w BetterStyle?

Jako przedstawiciel BetterStyle Twój zarobek to min. 23%-30% ceny katalogowej. Kupujesz produkty zawsze taniej, niezależnie od wysokości zamówienia i możesz je sprzedawać, a 23% ceny katalogowej stanowi Twój natychmiastowy zarobek. Zarabiasz również pieniądze dzięki tworzeniu własnego zespołu, a firma wypłaca dodatkowe rabaty, których wysokość zależy od obrotów Twojego zespołu. Wszystko zależy od Twojego zaangażowania. Czasami przedstawiciele traktujący współpracę z BetterStyle jako dodatkowe źródło dochodu zarabiają tylko tysiąc złotych miesięcznie, podczas gdy liderzy grup angażujący się ze wszystkich sił potrafią wygenerować obrót dający wynagrodzenie na poziomie kilku tysięcy złotych.

Czy w BetterStyle są dodatkowe opłaty?

Podjęcie współpracy z BetterStyle jest darmowe i do niczego nie zobowiązuje. Nie ma żadnych ukrytych dodatkowych opłat.

Jak często muszę zamawiać produkty?

W ciągu miesiąca możesz zamówić dowolną ilość produktów, ponieważ nie ma minimalnej ani maksymalnej kwoty zamówienia. Możesz również składać zamówienie raz lub wiele razy w miesiącu.

Czy muszę składać zamówienia co miesiąc?

-Nie. Zamówienia składasz kiedy chcesz. W momencie, gdy chcesz coś kupić. Jeśli przez rok nie złożysz zamówienia konto po prostu wygaśnie.

Czy jest jakaś minimalna kwota zamówienia?

- Nie. Zamówić możesz nawet 1 produkt.

Jak firma dostarcza paczki?

Wyłącznie kurierem FEDEX, dlatego bardzo ważne przy zapisie jest podanie e-mail, bądź numeru telefonu, gdyż FEDEX powiadamia w przeddzień o nadejściu paczki.

Jaki jest czas oczekiwania na przesyłkę?

Z uwagi na dużą ilość zamówień – max. do 5 dni roboczych

Jak będę płacić za zamówione produkty?

Za produkty trzeba będzie zapłacic do wyboru:

  • gotówką kurierowi przy odbiorze paczki (za pobraniem)
  • przelewem od razu przy składaniu zamówienia
Co to jest Program Łatwy Start?

To prezenty dla nowych przedstawicieli, którzy przez kolejne 3 miesiące składają zamówienia na min 100 pkt. Składając zamówienie w 1 miesiącu za 100 pkt. otrzymasz 1 prezent (automatycznie do zamówienia), w drugim – 2 prezenty, w trzecim 5 prezentów.

Co to jest własny zespół Przedstawicieli?

Zapraszasz Twoich znajomych do BetterStyle i zachęcasz ich, aby oni też opowiedzieli swoim znajomym o firmie i zachęcili do wstąpienia do klubu BetterStyle. Tworząc zespół osób kupujących produkty w BetterStyle zarabiasz dodatkowe pieniądze wypłacane Tobie przez BetterStyle w formie rabatu na Twoje zamówienia lub premii.

Czy tworzenie zespołu jest konieczne?

W BetterStyle sam decydujesz czy kupujesz tylko dla siebie w cenach hurtowych, czyli jesteś stałym klientem, czy też tworzysz własny zespół. Rabaty uzależnione są jedynie od wielkości obrotów i Ty decydujesz czy dodatkowe rabaty chcesz dostawać tylko dzięki własnej sprzedaży czy dzięki budowaniu własnej struktury sprzedaży.

Jakie wysokie zarobki mogę osiągnąć dzięki współpracy z BetterStyle?

Wysokość zarobionych zależy wyłącznie od Twojego zaangażowania w budowę i motywowanie Twojego zespołu. Praca w BetterStyle jest świetnym pomysłem, ponieważ pracujesz tylko dla siebie kiedy chcesz, z kim chcesz i jak chcesz, a dodatkowo masz zawsze naszą pomoc.

Lepiej sprzedawać produkty czy zapisywać znajomych, aby kupowali dla siebie?

To zależy, kto w jakiej roli czuje się lepiej. Jeśli ktoś lubi i umie sprzedawać, niech to robi, jednak zdecydowanie korzystniej finansowo jest budować własną strukturę złożoną z zadowolonych klientów.

Czy w związku z pandemią zamówienia są realizowane na czas?

Firma pracuje bez przerwy. W związku z sytuacją związaną z koronawirusem pragniemy Państwa uspokoić, iż nasza Firma pracuje normalnie, paczki są wysyłane na bieżąco, a kurierzy dowożą zamówienia na czas.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Skontaktuj się z nami.